Kurumsal

Kurumsal

Hakkında

1984 yılında şahıs firması olarak başlayan çalışmalarımız 1995 yılından itibaren İstanbul Delta Yapı Malz. Taah. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla faaliyetine devam etmektedir.

1995 yılından bugüne kadar asma tavan sistemleri, modüler bölme duvar sistemleri ve profesyonel zemin çözümleri ile 500.000 m2 alan kaplamış bulunmaktayız. Biz, arkamızda bırakttığımız bu 500.000 m2 işlerimizin tecrübesiyle, kalite ve estetikten ödün vermeden kullanım alanın ve kullanıcının ihtiyaçlarına en uygun ürünleri önermek, projelendirmek ve özenle uygulamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Amacımız daima sektörde kendini kanıtlamış ürünleri kullanarak en iyi uygulamayı deneyimli montaj kadromuz ile sunmaktır.

Vizyon

Sektöründe uluslararası standartlara bağlı kalacak, taahhüt etiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini ve çalışanların iş koşullarından tatmin ve memnuniyeti sağlıyarak ülke ekonomisine istihdam, katma değer sağlamaktır.

Misyon

Yenilikçi, teknik ve ticari çözümler sunarak işverenlerimeze ve yatırımcılarımıza uygun maliyet ile zamanında teslim edilen verimli projeleri teknik standartlara uygun yapmaktır.